INFORMACJE O BLOGU

Słaby blog na poziomie, najgorszy blog na świecie

Ten manifest użytkownika Rafał9595 przeczytało już 10577 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 13 z nich.

MÓJ BLOG

Crash Dump- przekleństwo wielu graczy. Przerywa nam wspaniałą, bogatą w trofea bądź mniej bogatą, doprowadzając do szewskiej pasji. Najlepszym przykładem na to jest pewien użytkownik CM Rev, który zirytowany kolejnym Crashem stwierdził, że "sika na SI ciepłym moczem". Na naszej stronie powstał nawet specjalny temat gdzie inni FM-maniacy próbują wspólnie znaleźć rozwiązanie na nurtujący problem. Pojawia się mnóstwo rad. Najpopularniejsze z nich to: Pójście na jednodniowy urlop, zapis save'a pod inną nazwą, usunięcie folderu "crash dumps" czy rezygnacja z pracy w klubie. Niektórym graczom wyżej wymienione sposoby pomagają, jednak większość ok. 90% nadal ma problem. Co właściwie powoduje crash dumpa? Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć. Według mnie na pewno przyczynia się do tego korzystanie z FMRTE czyli edytora czasu rzeczywistego. Aby uniknąć takich właśnie problemów odradza się korzystania z w/w programu. Po wielu próbach ominięcia crasha, niestety nieskutecznych większość graczy po prostu musi zakończyć wieloletnią rozgrywkę albo i w ogóle zniechęca się do dalszej gry. Mnie również spotkała ta przykra sytuacja. Już nawet zacząłem nową grę, gdy nagle przypomniałem sobie jedną rzecz. W jednym ze wcześniejszych tematach w suflerze ktoś pisał, że na SI Forum naprawiają save'y. Postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że to szczera prawda! Opisuję krok po kroku jak to zrobić:

Krok 1

Rejestrujemy się na community.sigames.com Rejestracja potrwa chwilę, aktywujemy konto poprzez link podesłany na maila jak w większośći serwisów.

Krok 2

Gdy już mamy konto, nawiązujemy kontakt z Neilem Brockiem. Piszemy o problemie, kiedy wywala crasha, czy jest to jedna konkretna data czy może losowo. Oczywiście trzeba znać angielski.

Krok 3

Najprawdopodobniej potem Neil poprosi Was o podesłanie pliku. W widaomości od niego znajdziecie wskazówki jak wrzucić plik na specjalny serwer (ftp.sigames.com). Dane do logowania: login: ftp-public hasło: public Jeśli mielibyście z tym problemy, skorzystajcie z programu FileZilla.

Krok 4

Po podesłaniu pliku Neil naprawia go. Mi naprawił w kilkanaście minut, ale zdarza się, że trwa to kilka dni. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Potem plik zostanie wrzucony na ftp.sigames.com w odpowiednim folderze, Neil napisze jakim. To naprawdę działa! Możecie się cieszyć rozgrywką.

 

Postępując według powyższych 4, prostych kroków, możecie uwolnić się od Crash Dumpa. Może proces ten pochłania trochę czasu ale naprawdę warto! Bo co jest cenniejsze od możliwości cieszenia się z możliwości kontynuacji dalszej rozgrywki? Gwarantuję, że sposób ten zadziała na 100%. W razie jakichkolwiek problemów piszcie do mnie w donosach, bądź w komentarzach.

Życzę miłej gry i sukcesów!

Pozostałe Słowa kluczowe: Pozostałe

REKLAMA

Reklama

Zobacz także

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution